0
Your Cart

Epson Kafa Temizleme Nasıl Yapılır? Kafa Temizleme Programı İndir

Epson Kafa Temizleme Nasıl Yapılır Kafa Temizleme Programı İndir

Epson Kafa Temizleme Nasıl Yapılır? Kafa Temizleme Programı İndir

Epson Kafa Temizleme Nasıl Yapılır? Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda çıktılarınız beklenmedik bir şekilde soluksa ya da kesik kesik yazıyorsa, bu sorunu, Epson kafa temizleme programı ile çözebilirsiniz. 

Baskı kafasını,  İnkchip yardımcı programını kullanarak bilgisayarınızdan ücretsiz temizleyebilirsiniz.
Genelde sorunun sebebi sık kullanılmayan yazıcıların beklemesinden dolayı oluşur. Bekleyen yazıcıda baskı kafasında ki mürekkepler donar ve kurur. Bu da baskı kafasının kağıt üzerine düzgün bir şekilde mürekkep verememesinden kaynaklanır. 
Ücretsiz İndir—>>Buradan

Kafa Temizleme Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım;

Epson yazıcı boş sayfa yazdırıyor

Epson yazıcılar, mükemmel baskı sonuçları sağlamalarıyla dünya çapında tanınmaktadır. Epson yazıcıları, sektördeki en iyisi olmalarına rağmen bir takım kusurlara sahiptir. Sonuç olarak bugün “Epson yazıcı boş sayfa yazdırıyor” hatasından ve ne anlama geldiğinden bahsedeceğiz.En basit stratejilerden bazılarının bunu düzeltmemize nasıl yardımcı olabileceği;

Epson yazıcınızdan yazdırdıktan sonra boş sayfalar almaya başladığınızda , boş sayfa sorununuz var demektir. Bu Epson yazıcının boş sayfa yazdırma sorununun en yaygın nedenleri, yazıcınızın mürekkep kartuşundaki düşük mürekkep düzeylerinin yanı sıra yanlış yazdırma ayarlarını içerir. Sonuç olarak, Epson yazıcınızdaki boş sayfa sorununu çözmek istiyorsanız. O zaman ilk etapta sorunu neyin oluşturduğunu belirlemelisiniz.

Boş sayfalar yazdıran Epson yazıcıların en yaygın nedenleri ve düzeltmeleri aşağıda listelenmiştir. Bu nedenler ve çözümler, Epson yazıcınızın boş sayfa sorununa neyin neden olduğunu ve aynı zamanda sorunu nasıl çözeceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

  • Başlamak için, Epson yazıcınızın düz ve dengeli bir yüzeye güvenli bir şekilde kurulduğundan emin olun. Değilse, saklamak için güvenli bir yer bulun.
  • Yazıcınızın mürekkep kartuşundaki mürekkep seviyeleri kontrol edilmelidir. Mürekkep kartuşu azalıyorsa yeniden doldurun.
  • Üzerinde sarı bant olup olmadığını görmek için mürekkep kartuşu yuvasını açın; eğer öyleyse, mümkün olan en kısa sürede çıkarın.
  • Kullandığınız kağıdın Epson yazıcı uyumlu olup olmadığını kontrol edin.
  • Epson yazıcınızın tıkalı püskürtme uçları olup olmadığını görmek için “bir püskürtme ucu kontrol deseni yazdır” komutunu kullanın. Bu durumda yazıcınızın yazıcı kafasının temizlenmesi sorunu çözecektir.
  • Epson Kafa Temizleme Nasıl YapılırYukarıda videodaki gibi yapmalısınız.

Bir Cevap Yazın